niedziela, 25 marca 2018

Zebranie członków Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Pro Europa”

21 marca odbyło się Walne Zebranie członków Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Pro Europa”. Przedstawione zostało sprawozdanie merytoryczne z działalności stowarzyszenia i sprawozdanie finansowe. Oba sprawozdania za rok 2017 zostały przyjęte jednogłośnie. Ustępujący zarząd otrzymał absolutorium. Również jednogłośnie przyjęto sprawozdanie komisji rewizyjnej.

Wybrano nowy zarząd i nową komisję rewizyjną

W skład nowego zarządu weszli: Gabriela Lukasek, Jolanta Rolnik,  Jolanta Krawiec, Magdalena Mostek, Dariusz Hojka.

Członkowie nowowybranej komisji rewizyjnej: Halina Figura Krowiak, Mirosława Kwiatkowska, Anna Hycz Tkaczewska.

Po zakończeniu Walnego Zebrania członków odbyło się pierwsze posiedzenie zarządu i komisji rewizyjnej, na którym zdecydowano o podziale funkcji.

Członkowie zarządu to:

1. Gabriela Lukasek – prezes,
2. Jolanta Rolnik – wiceprezes
3. Jolanta Krawiec – wiceprezes
4. Magdalena Mostek- członek,
5. Dariusz Hojka – członek.

Skład komisji rewizyjnej:

1. Halina Figura Krowiak – przewodniczący