-

-
Darmowe rozliczanie PIT możliwe dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki.

sobota, 15 października 2016

W czwartek 13 października uroczyste otwarcie wystawy „Grand Canyon – Colorado”.W czwartek 13 października  odbyło się uroczyste otwarcie wystawy „Grand Canyon – Colorado”. Podczas otwarcia prezentowany był film „Spływ rzeką Kolorado”, którego jednym z autorów jest  pan Tomasz Jakubiec, obecny na uroczystości otwarcia.

 Równocześnie z wyświetlaniem filmu z wielką swadą opowiadał o przeżyciach uczestników wyprawy w trakcie tygodniowego zmagania się z tą niepokorną rzeką.
Wśród widowni przeważali seniorzy, którzy ( sądząc po ilości zadawanych pytań) oglądali film z wielkim zainteresowaniem, a po zakończeniu oficjalnej części nawiązali rozmowę z panem Jakubcem, która trwała ponad dwie godziny.

Do tej pory wystawa były prezentowana w dziesiątkach miejsc w Polsce, a lista działań medialnych zrealizowanych po zakończeniu wyprawy liczy ponad 110 pozycji.
Obecność wystawy w Tychach była możliwa dzięki współpracy stowarzyszenia „Pro Europa” z Konsulatem Generalnym USA w Krakowie.  Jest to trzecia inicjatywa zrealizowana przez nas w Tychach w ramach tej współpracy.