wtorek, 9 czerwca 2015

Zaproszenie na wystawę przygotowaną przez Sekcję Prasy i Kultury Konsulatu Generalnego USA w Krakowie.

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Pro Europa” i Dyrekcja Zespołu Szkół nr 5 w Tychach zapraszają
nauczycieli wraz z uczniami na wystawę przygotowaną  przez
 Sekcję Prasy i Kultury Konsulatu Generalnego USA w Krakowie.
 Przedstawia ona największe osiągnięcia 50 – letniej działalności światowej sławy instytucji badawczej – Narodowej Agencji Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej (NASA).
Ponad 40 wielkoformatowych fotografii pokazanych na wystawie pochodzi z sześciu amerykańskich programów naukowych prowadzonych przez NASA.
Wystawa jest prezentowana w  auli Zespołu Szkół Nr 5 w Tychach przy ul. Edukacji 11
w dniach 09.06. 2015 – 24.06.2015
w godz. 10.00-15.00.
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie wizyty w sekretariacie szkoły  pod numerem telefonu: 513032864 lub  322273733

W załączniku prezentujemy Państwu materiały do ewentualnego wykorzystania w trakcie wystawy lub na lekcjach.
z pozdrowieniami
prezes                                                                       wiceprezes
Halina Figura Krowiak                                           Jolanta Krawiec