sobota, 15 listopada 2014

Konferencja zorganizowana przez Wydział Spraw Społecznych miasta Goteborg (Szwecja) w przedstawicielstwie szwedzkim w Brukseli.

11 listopada Jola Krawiec wzięła udział w konferencji poświęconej wykluczeniu społecznemu młodych ludzi i sposobom zapobiegania temu problemowi.
Przedstawiła dwa projekty zrealizowane przez stowarzyszenie przy wsparciu Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia UM Tychy:
„ Pokażę ci piękne miejsca” oraz „Piękne Pieniny”.  Konferencję zorganizował Wydział Spraw Społecznych miasta Goteborg (Szwecja) w przedstawicielstwie szwedzkim w Brukseli.

Wzięło w niej udział ( oprócz Szwecji) 5 organizacji z różnych krajów europejskich  (Holandia, Francja, Portugalia, Rumunia i my z Polski). Celem była wymiana doświadczeń i nawiązanie współpracy.