sobota, 14 grudnia 2013

V międzyszkolny konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Piszę list do Ciebie”.

We wtorek 3 grudnia w ZS nr 5 w Tychach  odbyło się uroczyste podsumowanie V międzyszkolnego konkursu dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Piszę list do Ciebie”. W konkursie brali udział uczniowie ze szkół tyskich oraz z Mikołowa. W głównej kategorii literackiej I miejsce zajęła uczennica klasy II F w Zespole Szkół nr 5 w Tychach – Agnieszka Pasierbowicz

Natomiast Mateusz Ryś, również uczeń naszej szkoły (kl. IV C) otrzymał wyróżnienie. W kategorii psychologiczno-społecznej wygrał Tomasz Stachurski z I Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Miarki w Mikołowie, a w kategorii estetycznej (list pisany ręcznie) laureatką została Agnieszka Grech z II Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Tychach. Poza konkursem w imprezie wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 22 z oddziałami integracyjnymi w Tychach. Nagrody ufundowało Stowarzyszenie PRO - EUROPA.