piątek, 28 czerwca 2013

Nagrody dla uczniów Zespołu Szkół nr 5 w Tychach za sportową rywalizację w roku szkolnym 2012/2013

Dzięki stowarzyszeniu PRO - EUROPA Zespół Szkół nr 5 w Tychach mógł nagrodzić klasy, które brały udział w rywalizacji o najbardziej usportowioną klasę podczas rywalizacji z okazji Dnia Sportu.

Nagrodami tymi były puchary, które otrzymały klasy III.B (chłopcy) i II.B (dziewczęta). Było to zwieńczenie całorocznego sezonu sportowego. Rozgrywki sportowe odbywały się przy słonecznej pogodzie na terenie boisk sportowych Zespołu Szkół nr 5 w Tychach oraz na basenie szkolnym oraz sali  gimnastycznej.

Sprzyjająca pogoda oraz zainteresowanie uczniów pozwoliło na sprawne przeprowadzenie wszystkich konkurencji sportowych. Sportowa rywalizacja odbyła się w wesołej atmosferze, a uczestnicy postanowili po zakończonych rozgrywkach jeszcze pozostać by rekreacyjnie rozegrać jeszcze „kilka piłek” w siatkarskich potyczkach.